سلام میکنم به لطافت روحت، خانم چرخنده. آری، سلامی از روی ادب و برای بازکردن آغوشم تا در پناهش گریه کنی و شانه ای برایت می گذارم تا اشکهایت را میهمان باشد. چرخنده به حکم تقدیر و رسیدن به نقطه پرگار و آغاز. می دانی!! همانجا که خود را یافتی  می گویم. شنیدم… بیشتر »
   سه شنبه 1 اسفند 13961 نظر »
خدايا دل كه ميسوزد ز جور اين  زمانه به ياد فاطمه مي افتم و بين در و ديوار خانه  به هنگامي كه غم گيرد درون سينه ام را روايت ميكنم از ياد زهرا  عاشقانه شنيدم قصه مولا علي و همسرش را كه بسپارد به خاكي، عشق عالم را شبانه ملائك گريه كردند غربت آن  لحظه ها را… بیشتر »
   سه شنبه 1 اسفند 1396نظر دهید »
کوچه…سیلی…آتش…در…میخ… پهلو…صورت نیلی…و اما، فاطمه راستی ؟!؟ خیبرشکن. صاحب شمشیر ذولفقار..دست خدا.. بعد از فاطمه چقدر به من سخت گذشت آقا! حیران شدم که چرا هنوز ویران      نشده ام!! آخر وقتی کسی که خیلی درد داشته… بیشتر »

موضوعات: متفرقه
   سه شنبه 1 اسفند 1396نظر دهید »
دیده ایم و شنیده ایم که داعش به اسم محب محمد رسول الله بودن آدم می کشد و دیشب دیدیم دراویش به اسم محب علی ولی الله بودن آدم کشتند. چقدر مظلومند محمد صلی الله و علی علیه السلام. تا زنده بودند آنگونه به آن ها ظلم روا می داشتند و اکنون نیز این ظلم ها ادامه… بیشتر »
   سه شنبه 1 اسفند 1396نظر دهید »
 چه كنم؟نمي توانم دست به قلم نشوم اين بار جوهر قلم من،عطري است،عطري اشنا! اري عطر ياس است! عطرش به مشامت مي رسد استشمام كه كردي آسمان وجودت ابري ميشود  كم كم قطره هاي باران از چشمانت جاري ميشود بگذار خوب ببارد!!! حال خوب نگاه كن بذر محبت او در دلت در… بیشتر »
   سه شنبه 1 اسفند 1396نظر دهید »
 
مسابقه وبلاگ نویسی حمایت از کالای ایرانی