سوار اتوبوس شدم و كتابي را كه تازه خریده بودم باز کردم. نگاهی سطحی به مطالب آن انداختم تا اینکه مطلبی توجهم را جلب کرد, نوشته بود:  انسانی که به دنبال زیبایی و جمال است وقتی زیبایی و جمال را در کسی یافت به او دل می بندد, اما اگر پس از مدتی شخص زیباتری… بیشتر »
   چهارشنبه 26 آبان 1395نظر دهید »
شخصی کفشش را برای تعمیر نزد کفاش برد. کفاش نگاهی به کفش کرد وگفت: این کفش سه کوک می خواهد واجرت هر کوک ده تومان می شود که در مجموع خرج کفش می شود سی تومان.مشتری قبول کرد وپول را داد ورفت تا ساعتی دیگربرگردد وکفش تعمیرشده راتحویل بگیرد. کفاش دست به کارشد… بیشتر »

موضوعات: متفرقه
   چهارشنبه 26 آبان 1395نظر دهید »
مداومت بر غذای واحد بسیار مضراست و غذا باید دراعدل اوقات خورده شود: مثلا در پاییز و زمستان غذا باید نزدیک ظهر خورده شود و در فصل گرم باید زمان صبح خورده شود. افراد مسن باید وعده های غذایی خود را زیاد کنند و غذاهای باکیفیت مصرف کنند. خوردن زیاد غذاهای بی… بیشتر »
   چهارشنبه 26 آبان 1395نظر دهید »
سنجد(با هسته وپوسته)را پودر کنیدبا عسل وشیر بخورید اگرمفصل خشک شده باشد برطرف می شود. بین 5تا7عدد بادام رابخیسانید(بادام سنگی که پوست آن سفت باشد واز پوسته جدانشده باشد)پوست آنرابکنید حتی پوست سفید روی آن را هم بردارید داخل مخلوط کن با یک قاشق عسل ویک… بیشتر »
   چهارشنبه 26 آبان 1395نظر دهید »
                                                                                                                                                                                                                                                             … بیشتر »
   سه شنبه 18 آبان 13952 نظر »
منتظر دوستم نشسته بودم.به بدقولی هایش عادت داشتم.باید حدود ده تا بیست دقیقه منتظر می ماندم تا برسد. خانمی کنار من نشسته بود که چادری بود.ناگهان دختری از جلوی ما رد شد چادر  نداشت و آرایشی ساده کرده بود و موهایش کمی بیرون بود. خانم چادری به من اشاره ای… بیشتر »
   یکشنبه 16 آبان 13951 نظر »
برگذاری جلسه دفاعیه :خانم مطهره کروندی زمان دوشنبه1395/8/17   استاد راهنما: سرکارخانم زهرایاریان   استاد داور: جناب آقای برقی کار بیشتر »

موضوعات: متفرقه
   سه شنبه 11 آبان 1395نظر دهید »

موضوعات: متفرقه
   سه شنبه 11 آبان 1395نظر دهید »
نشست علمی : بررسی مولفه های خانواده سالم با حضور استاد گرامی حجه الاسلام والمسلمین تراشیون زمان: پنج شنبه1395/8/6ساعت 8صبح بیشتر »

موضوعات: متفرقه
   سه شنبه 11 آبان 1395نظر دهید »
در فصل تابستان هضم غذا ضعیف و در فصل پاییز هضم غذا قوی است. در فصل پاییز ما ازهضم قوی به سوی هضم ضعیف می رویم. چون ما عادت به غذاهای سرد کرده ایم باید غذاهای گرم بخوریم.غذاهایی که گرم بالقوه و بالفعل هستند. گرم بالقوه مثل غذاهایی که طبع گرم دارند وگرم… بیشتر »

موضوعات: طب
   سه شنبه 4 آبان 13951 نظر »
از کوچکی با او آشنا بودم.اما با یک  احساس غریب و ناخوشایند.از اینکه بخواهم او را وارد زندگی کنم می ترسیدم. از اینکه فکر بقیه نسبت به من چه تغییری می کند.ازینکه برخورد خانواده و دوستانم وآشنایان چگونه می شود.از مخالفان سرسختش بودم اما انگار قسمت بود وارد… بیشتر »
   یکشنبه 2 آبان 1395نظر دهید »
 
ایده های درآمد زا