از در حوزه بیرون آمدم در حالی که تمام ذهنم مشغول سخنرانی امروز بود. سخنرانی درباره روش های مختلف تبلیغ دین در زمان های مختلف بود. استاد جلسه روش های تبلیغی امامان مختلف را بیان کردند. درباره جهاد امام حسین(ع), صلح امام حسن(ع) و نهایتا شیوه تبلیغی  امام… بیشتر »
   سه شنبه 27 مهر 13951 نظر »

موضوعات: مناسبتها
   شنبه 24 مهر 13951 نظر »

موضوعات: مناسبتها
   یکشنبه 18 مهر 13951 نظر »
روز هفتم محرم در این روز عبدالله بن زیاد نامه‏اى به نزد عمربن سعد فرستاد و به او دستور داد تا با سپاهیان خود بین امام حسین و اصحابش و آب فرات فاصله ایجاد كرده و اجازه نوشیدن حتى قطره‏اى آب را به امام ندهد، همانگونه كه از دادن آب به عثمان بن عفان خوددارى… بیشتر »

موضوعات: مناسبتها
   شنبه 17 مهر 1395نظر دهید »
در آن شب،بعد از آن اتمام حجت‏ها وقتى كه همه يكجا و صريحا اعلام وفادارى كردند و گفتند:ما هرگز از تو جدا نخواهيم شد،يكدفعه صحنه عوض شد.امام عليه السلام فرمود:حالا كه اين طور است،بدانيد كه ما كشته خواهيم شد.همه گفتند:الحمد لله،خدا را شكر مى‏كنيم براى چنين… بیشتر »

موضوعات: مناسبتها
   شنبه 17 مهر 1395نظر دهید »
شب های عاشقی شب عاشقی...روایت کوتاهی از ده شب محرم... (در این روایت نام هرشب محرم که به هرشهید اختصاص داده شده معین گردیده...) آفتاب محرم برمی اید و کربلای دل را در پرتو خود می سوزاند. سرخی بیرق ایستادگی از گلدستة دست ها بالا می رود و در باد به حرکت… بیشتر »

موضوعات: مناسبتها
   چهارشنبه 14 مهر 1395نظر دهید »
سر کلاس نشسته بودم که فاطمه نماینده کلاس با هیجان داخل شد و گفت : دوشنبه قبل از تاسوعا برنامه عزاداری مدرسه با ماست . دوست دارم برنامه از نظر نظم و معنویت زبانزد باشد . با خودم فکر کردم چقدر زود محرم شد. بحث همچنان در کلاس برپا بود هرکس وظیفه  ای را بر… بیشتر »

موضوعات: مناسبتها
   سه شنبه 13 مهر 13951 نظر »
صداي اذان ظهرمی آمد. همراه دوستم از ساختمان هلال احمر بیرون می آمدیم که ناگهان دوستم گفت: بیا با هم به امام زاده ستی برویم. جواب دادم من عجله دارم شما برو.گفت بیا و مرا هم به دنبال خود کشید. سر کوچه تابلو امام زاده زده شده بود. داخل کوچه سفگفرش… بیشتر »

موضوعات: متفرقه
   سه شنبه 6 مهر 13951 نظر »
 
گالری تصاویر